California Scents Balie Display (18 stuks)

 89,99 incl. BTW

Voor de mensen die niet genoeg kunnen krijgen van California Scents bieden wij ook groot verpakkingen aan. Op groot verpakkingen bespaard u ook geld!
Indien u een groot verpakking besteld word deze geleverd in een standaard mix indeling.
Wilt u liever zelf de geuren combinatie uitkiezen dan is dat ook mogelijk, stuurt u na uw bestelling ons een email via het contact formulier met daarin uw bestelling nummer en laat ons weten welke geuren u erin wilt hebben!

Er zitten 18 blikjes in deze verpakking. U krijgt de doseer deksels gratis meegeleverd!

Beschrijving

De California Scents Balie Display is ideaal indien u niet kunt kiezen tussen een paar enkele geuren. Hier heeft u het voordeel dat u zelf de indeling kunt bepalen, en u bespaard ook nog eens geld! Daarbij is de handige kartonnen display een leuk extraatje indien u de producten ergens wilt neer zetten. Denk bijvoorbeeld aan uw winkel, kapperszaak, nagel salon, gift shop enzovoort!

Artikelnummer: BD18 Categorieën: ,